MSZE ŚWIĘTE
W niedzielę:
8:00, 10:00, 12:00, 17:00

W tygodniu:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek
7:00, 18:00

W czwartek:
16:30 - szkolna; 18:00

W sobotę:
18:00
więcej...

Niedziela (20.05) - Zesłanie Ducha Świętego

8:00 Dz. bł. w intencji córki Anny z okazji urodzin z prośbą o dary Ducha Św.
10:00 Dz. bł. w intencji Julii Dul z okazji urodzin
12:00 Dz. bł. w intencji dzieci kl. III z okazji 1 roczn. Komunii św.
15:00/skansen/ Dz. bł. w intencji Ksawerego i Aleksandra Nos z okazji 5 roczn. urodzin
17:00 Dz. bł. w intencji Beaty i Mateusza Pniak z okazji 1 roczn. ślubu

Poniedziałek (21.05) - święto Matki Kościoła

7:00 Za + męża Andrzeja Serafińskiego
18:00 Za + matkę Stefanię Mazur w 10 roczn. śmierci, ++ z rodzin Kruczkowski, Galas, Bernady

Wtorek (22.05)

7:00 Za + męża Jana Sitek, ++ rodziców z obu stron
18:00 Za + Henrykę Studzińską, ++ lokatorów z ul. Konopnickiej 25, 25A, 25B

Środa (23.05)

7:00 Za + Irenę Stępowską w 4 roczn. śmierci
18:00 Za + Helenę Kuczerajter od chrześniaka Henryka z rodziną

Czwartek (24.05) - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

16:30 Za ++ męża Bolesława, Konstancję i Stanisława Szmajda, rodz. Stanisława i Teklę, braci Jana i Mieczysława, Zofię Sikora, dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 Za + męża Mieczysława Jasińskiego w 7 roczn. śmierci, ++ rodziców z obu stron

Piątek (25.05)

7:00 Za + siostrę Sonię Szpernol w roczn. urodzin
18:00 Za + Marię w 7 roczn. śmierci, + męża Herberta, ++ z pokrew. z obu stron

Sobota (26.05) - wspomnienie św. Filipa Nereusza

14.00 ślub: Trójca – Partyka
15.00 ślub: Niemczyk - Bureś
18.00 Za + Janinę Sroczyńską w 10 roczn. śmierci

Niedziela (27.05) - Najświętszej Trójcy

8:00 Za + Kazimierę Adamczyk od lokatorów z ul. Skargi 6
10:00 Za + Irenę Orwat od chrześnicy Ewy z mężem
12:00 Za + ciocię Amalię Król
15:00 /skansen/ Dz. bł. w intencji mamy Magdaleny i babci Julianny Gajda z okazji urodzin.
17:00 Za + córkę Izabelę

Poniedziałek (28.05)

7:00 Za + syna Damiana Suszkę w 20 roczn. śmierci
18:00 Za + Helenę Kuczerajter od szwagierki Małgorzaty z rodziną

Wtorek (29.05) - wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

7:00 Za + Dariusza z okazji urodzin i 9 roczn. śmierci
18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Franciszka, + siostrę Janinę

Środa (30.05) - wspomnienie św. Jana Sarkandra

7:00 Za + Aleksandrę Musiał od Jędrychowskich
13.00 ślub: Kandzia - Suchanek
18:00 Za + siostrę Krystynę Wereszyńską w 2 roczn. śmierci, ++ rodziców i teściów

Czwartek (31.05)

8:00 Za ++ Stefanię i Michała Michułka w roczn. śmierci, ++ z pokrew. z obu stron
10:00 Za + Kazimierę Adamczyk w 30 dniu po śmierci
12:00 Dz. bł. w intencji Teodory Szarańskiej z okazji urodzin
13.30 ślub: Bigus - Kośny
17:00 Za + Gertrudę Mikołajczyk w 30 dniu po śmierci

Piątek (1.06) - wspomnienie św. Justyna

7:00 W intencji czcicieli NSPJ oraz parafian
13.00 ślub: Pisula – Mehlich
14.00 ślub: Chmiel – Borowik
18.00 Za + Huberta Wróbel od lokatorów z ul. Słowiańskiej 34/38 i przyjaciół

Sobota (2.06)

7:00 W intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP oraz parafian
13.00 ślub: Słabicki – Słabicka
15.00 ślub: Kotuła – Miczka
18:00 Za + męża Jerzego w 6 roczn. śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrew.

Niedziela (3.06) - IX Niedziela Zwykła

8:00 Dz. bł. w intencji Mirosławy i Wiesława z okazji urodzin
10:00 Za + Bernarda Dziurę w 30 dniu po śmierci
12:00 Dz. bł. w intencji Eugenii z okazji 86 roczn. urodzin
15:00/skansen/ Za + Józefa Zdrzalik od rodziny Czerwików
17:00 Za ++ rodz. Pawła i Helenę Ochmański, braci Czesława i Eugeniusza, męża Krystiana Adamus.

Gazetka
Biblia
Liturgia na dziś