MSZE ŚWIĘTE
W niedzielę:
8:00, 10:00, 12:00, 17:00

W tygodniu:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek
7:00, 18:00

W czwartek:
16:30 - szkolna; 18:00

W sobotę:
18:00

Niedziela (14.01) - II Niedziela Zwykła

8:00 Za + Józefa Parzyjagła w 1 roczn. śmierci, ++ lokatorów z ul. Konopnickiej 36
10:00 Za + Stefana Dul w 23 roczn. śmierci, ++ z rodzin Dul, Iwan
12:00 Za + Antoniego Błaszczyk z okazji urodzin, ++ z pokrewieństwa
17:00 Za + Henryka Blinda w 1 roczn. śmierci

Poniedziałek (15.01)

7:00 Za + Helenę Kuczerajter od siostrzenic Anieli i Brygidy z rodzinami
18.00 Za ++ rodziców Konkordię i Jana Turlej, + Zofię Sobczak

Wtorek (16.01)

7:00 Za + męża Stefana z okazji urodzin, ++ rodziców i teściów
18:00 Dz. bł. w intencji Barbary Dyla z prośbą o zdrowie

Środa (17.01) - wspomnienie św. Antoniego

7:00 Za ++ Feliksę i Stanisława, + brata Waldemara
18:00 Za + Klarę Dudek w 30 dniu po śmierci, ++ lokatorów z ul. Gajowej 10 od lokatorów

Czwartek (18.01)

10:00 W intencji Ruch Szensztackiego
16:30 Dz. bł. w intencji Barbary i Łukasza
18:00 Za + Czesławę Wierzba w 15 roczn. śmierci, + Stanisława Wierzba

Piątek (19.01) - wspomnienie św. Józefa Pelczara

7:00 Za + męża Wilhelma w 16 roczn. śmierci, brata Pawła, ++ rodziców i pokrew. z obu stron
18:00 Za + syna Mariusza, + męża

Sobota (20.01)

18.00 Dz. Bł. w intencji Marii Pielok z okazji 85 roczn. urodzin

Niedziela (21.01) - III Niedziela Zwykła

8:00 Za ++ dziadków Annę i Jerzego
10:00 W intencji żywych i zmarłych dziadków i babcie z rodzin Loth, Steuer, Cebula, Kwaśny
12:00 Za + męża Józefa w roczn. śmierci, ++ rodziców z obu stron i pokrew.
17:00 W intencji grupy formacyjnej 33/12 oraz solenizantów Ilony Myrta, Tadeusza Szafraniec, Katarzyny Kowalczyk, Artura Góreckiego

Poniedziałek (22.01)

7:00 Za ++ dziadków Urszulę, Wincentego, Mariannę, Józefa
18:00 Za ++ rodziców Stanisława i Annę Witkowskich

Wtorek (23.01)

7:00 W intencji firmy Bad-Bud
18:00 Dz. bł. w intencji Jana z okazji 75 roczn. urodzin

Środa (24.01) - wspomnienie św. Franciszka Salezego

7:00 Za + Helenę Kuczerajter od sąsiadów z ul. Konopnickiej 23, 23A,23B
18:00 Za ++ rodziców Stanisławę i Edwarda, brata Mariana Tukaj, ++ z pokrew.

Czwartek (25.01) - święto Nawrócenia św. Pawła

16:30
18:00 Za + Małgorzatę Niesporek od Maryli

Piątek (26.01) - wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 Za ++ rodziców Czesławę i Jana Ciurzyńskich
18:00 Za ++ Bernarda Świerkot, Małgorzatę Ogaza, Klarę Lambrecht

Sobota (27.01)

16:00 Dz. bł. w intencji Izabeli i Mirosława Pyka z okazji 20 roczn. ślubu oraz rodziny
18:00 1) Za + męża Ryszarda Gołkowskiego, ++ rodziców i pokrew. z obu stron
2) Za + ojca Mieczysława Musiał w 18 roczn. śmierci

Niedziela (28.01) - IV Niedziela Zwykła

8:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Tomasza Giżewskich, Cecylię i Władysława Kukla, ++ synów Kazimierza i Tadeusza
10:00 Za + wnuczkę Justynkę w 6 roczn. śmierci, ++ z rodzin Lipień, Kierat
12:00 Za + Jana Orwat w roczn. śmierci, + żonę Irenę ++ z pokrewieństwa
17:00 Dz. bł. w intencji Gabrieli i Piotra Krzyż z okazji 50 roczn. urodzin

Gazetka
Biblia
Liturgia na dziś